Top 22 Beste Auto’s Voor Lange Mensen


Witte toyota highlander

Wat zijn nu eigenlijk de beste auto’s voor lange mensen. Dat is natuurlijk een vraag die veel Nederlanders zich zullen stellen. Zo zijn er mensen die boven de twee meter uitkomen en die moeten toch ook gewoon een auto kunnen besturen. Gelukkig gaat deze blog je daar helemaal mee helpen! Eerst echter even een snel antwoord:

De Toyota Highlander is de beste auto voor lange mensen. Voorin heb je de beschikking over 1.123mm aan beenruimte en 1.034mm aan hoofdruimte. Op de tweede rij heb je 1.066mm aan beenruimte tot je beschikking en 1001mm aan hoofdruimte. De achterste rij heeft de minste beenruimte met 704mm en 917mm aan hoofdruimte.

Daar is echter nog lang niet alles mee gezegd. Hieronder vind je direct een lijst van 22 auto’s die ontzettend geschikt zijn voor lange mensen. Daar hebben we ook de beenruimte en de hoofdruimte voor de eerste rij bij gezet. De lijst is gerangschikt op beenruimte. Daarna bespreken we hieronder de top 10 van beste auto’s voor lange mensen en kijken we naar de afmetingen op de achterste rij stoelen. Lees snel verder!

ModelBeenruimte voorin (mm)Hoofdruimte voorin (mm)
Toyota Highlander11231034
Subaru Forester11001021
Ford Focus1095983
Nissan X-Trail10911057
Tesla Model S1085986
Skoda Kodiaq10751059
Nissan Leaf10691046
Audi Q710591013
Mercedes E-Class Estate1059957
Volvo XC6010551037
Honda Jazz10501030
Honda CR-V10501013
Audi A5 Sportback1049991
Nissan Note10491036
SEAT Leon10451042
Volkswagen Polo1042974
Mazda CX-510411020
Skoda Octavia1039922
Volvo XC9010381051
Volkswagen Tiguan10211006
Hyundai i3010211067
Ford Kuga10131095

Top 10 Auto’s Voor Lange Mensen

Nu je een goed beeld hebt van welke autos waarschijnlijk het beste aan jou wensen gaan voldoen wordt het tijd om hier wat dieper op in te duiken. Hieronder nemen we alle maten met je door die je niet alleen op de voorste rij stoelen maar ook op de achterste rij stoelen zult aantreffen.

1. Toyota Highlander

De Toyota Highlander is de beste auto voor lange mensen. Voorin heb je de beschikking over 1.123mm aan beenruimte en 1.034mm aan hoofdruimte. Op de tweede rij heb je 1.066mm aan beenruimte tot je beschikking en 1001mm aan hoofdruimte. De achterste rij heeft de minste beenruimte met 704mm en 917mm aan hoofdruimte.

Daarnaast heeft de Highlander een totaal van 685 liter aan ruimte in de kofferbak als je de 5-zits variant hebt en doe je het met 332 liter als je de 7-zits editie hebt. De auto produceert maximaal 295 pk en heeft daarmee een gemiddeld gecombineerd verbrui van 6.7l/100km.

2. Subaru Forester

De Subaru Forester heeft voorin een totaal aan 1.100mm aan beenruimte en 1.021mm aan hoofdruimte. Op de tweede rij is er 1.001mm aan beenruimte en 958mm aan hoofdruimte. De Forester heeft een lengte van 4.625mm, een breedte van 1.815mm en een hoogte van 1.730mm.

Verder heeft de Forester 505 liter aan bagageruimte wat uitgebreid wordt naar 1.582 liter als je de stoelen naar beneden klapt. De Forester heeft een vermogen van 182pk en een verbruik van 6.7l/100km.

3. Ford Focus

De Ford Focus heeft 1.095mm beenruimte en 983mm hoofdruimte tot zijn beschikking in de voorkant van de auto. De tweede rij maakt gebruik van 849mm aan beenruimte en 962mm aan hoofdruimte. De Focus heeft een lengte van 4.678mm lang, 1.844mm breed en 1.502mm hoog.

Achterin vind je bij de Focus 375 liter aan bagageruimte. Dat is dus iets kleiner dan de grotere auto’s die we tot nu toe besproken hebben. Qua vermogen krijg je een maximaal aantal pk van 190 en een gemiddeld verbruik van 7.1l/100km.

4. Nissan X-Trail

De Nissan X-Trail heeft voorin 1.991mm aan beenruimte en 1.057mm aan hoofdruimte. Op de tweede rij krijg je 963mm aan beenruimte en 978mm aan hoofdruimte. De X-Trail heeft een lengte van 4.640mm, een breedte van 1.830mm en een hoogte van 1.740mm.

Qua ruimte in de kofferbak krijg je bij de X-trail een totaal van 445 liter. Verder kun je een vermogen verwachten van maximaal 174 pk en een gemiddeld verbruik van 9.9l/100km.

5. Tesla Model S

De Tesla Model S heeft 1.086mm aan beenruimte en 986mm aan hoofdruimte in de voorkant van de auto. Achterin krijg je 889mm aan beenruimte en 867mm aan hoofdruimte. De Model S heeft een lengte van 4.970mm, een breedte van 1.964mm en een hoogte van 1.445mm.

De Model S heeft verder een totaal van 894 liter in de kofferbak, een totaal vermogen van ergens tussen de 310 – 1.100pk en een gemiddelde actieradius van 647km. Deze auto vind je trouwens ook terug in onze top 21 van auto’s met de grootste kofferbak.

6. Skoda Kodiaq

De Skoda Kodiaq heeft voorin 1.075mm aan beenruimte en 1.059mm aan beenruimte. Achterin heb je 1.040mm aan beenruimte en 1.014mm aan hoofdruimte. De auto heeft een lengte van 4.699mm, een breedte van 1.882mm en een hoogte van 1.685mm.

De Kodiaq heeft een totaal van 270 liter aan ruimte in de kofferbak maar 2.065 liter als je de stoelen naar beneden klapt. Het vermogen ligt tussen de 123 – 235 pk en het verbruik komt gemiddeld uit op 7.56l/100km.

7. Nissan Leaf

De Nissan Leaf heeft voorin 1.069mm aan beenruimte en 1.046mm aan hoofdruimte. Achterin heb je 851mm aan beenruimte en 947mm aan hoofdruimte tot je beschikking. De auto heeft een lengte van 4.490mm, een breedte van 1.788mm en een hoogte van 1.545mm.

Met de Nissan Leaf krijg je 370 liter aan ruimte in de kofferbak en een vermogen wat ergens tussen de 147 – 213 pk ligt. Verder heeft de auto een gecombineerde actieradius van 240km.

8. Audi Q7

De Audi Q7 heeft 1.059mm aan beenruimte voorin en 1.013mm aan hoofdruimte. Achterin biedt de Q7 986mm aan beenruimte en 986mm aan hoofdruimte. De derde rij heeft 741mm aan beenruimte en 912mm aan hoofdruimte tot zijn beschikking. De Q7 heeft een lengte van 5.068mm, een breedte van 1.968mm en een hoogte van 1.741mm.

De Audi Q7 heeft verder 335 liter aan ruimte in de kofferbak met alle 7 stoelen omhoog. Maak daar 5 stoelen van en je krijgt 775 liter. Klap ook die naar beneden en je eindigt op 2.035 liter. Het vermogen van de Q7 ligt tussen de 214 – 499 pk en het verbruik op de 6.9l/100km.

9. Mercedes E-Class Estate

De Mercedes E-Class Estate heeft 1.059mm aan beenruimte aan de voorkant en 957mm aan hoofdruimte. Achterin krijg je 912mm aan beenruimte en 1.005mm aan hoofdruimte. De auto heeft een lengte van 4.996mm, een breedte van 1.907mm en een hoogte van 1.474mm.

De Mercedes E-Class Estate heeft standaard 640 liter aan ruime in de kofferbak. Klap de stoelen naar beneden en dat wordt 1.820 liter. Het vermogen ligt tussen de 167 – 381 pk en het verbruik op de 5.5l/100km in de zuinigste benzinemotor.

10. Volvo XC60

De Volvo XC60 heeft 1.055mm aan beenruimte aan de voorkant en 1.037mm aan hoofdruimte. Achterin biedt de wagen 965mm aan beenruimte en 988mm aan hoofdruimte. De XC60 heeft een lengte van 4.688mm, een breedte van 1.915mm en een hoogte van 1.658mm.

Verder heeft de XC60 505 liter aan bagageruimte en wordt dit 1.432 liter als je de stoelen naar beneden klapt. Het vermogen komt uit op de 187 – 401 pk en het verbruik ligt ongeveer op de 6.5l/100km.

Nieuwste blogs